Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві показали ниткові картини

У Полтаві показали ниткові картини

Літні люди демонстрували свої таланти. У Полтавському будинку залізничників відбувся пісенний фестиваль «Літа на осінь повернули». Чим дивували пенсіонери - у наступному сюжеті.

Валентина Федорівна показує свої роботи. Техніку ізонитки пенсіонерка освоїла в територіальному центрі Котелевського району. Сюжети картин вигадує сама.   В доробку майстрині півсотні робіт.

Валентина Стрілець, пенсіонерка: Лебедів люблю, двічі тричі на тиждень можна піти бо дома самота.

Скульптури з паперу робить колишня вихователька Ніна Миколаївна. Досвідом ділиться як з дітьми,  так і з однолітками. Мала кілька персональних виставок. А от вдома,  говорить, немає жодної роботи. Все дарує знайомим та друзям.

Ніна Дрижерук, пенсіонерка: Вечори свободні бувають,  і так хочеться чимось зайнятися, і так думаєш: а зроблю я оце?

Жінки не лише майстрині, а ще й учасниці ансамблю» Мальва». Аби пенсіонери залишалися в тонусі,  в області працюють програми, які об’єднують літніх людей за інтересами.  Дев’ятий рік поспіль до Дня людей похилого віку в  Полтаві проводять пісенний фестиваль. Учасники - підопічні соціальних центрів.

Ніна Черняк, перший заступник директора обласного департаменту соцзахисту населення: Починалося все з обмеженої кількості, а нині беруть участь 14 терцентрів.

В області діє 33 територіальні центри соціального обслуговування.