Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

19-річний Тарас Калашнік потребує негайної допомоги

19-річний Тарас Калашнік потребує негайної допомоги

Житель Диканського району, студент  ХНУ ім. Каразіна 19-річний Тарас Калашнік відчув нездужання у січні 2017 року. Декілька тижнів лікування не дали результату, згодом лікарі встановили невтішний діагноз – мієлодиспластичний синдром (апластична анемія тяжкого ступеню). У Туреччині діагноз підтвердився. Була проведена термінова операція з пересадки кісткового мозку.

Тричі проводилася трансплантація кісткового мозку, але безуспішно. Хвороба повернулася. Проте, є ще один шанс – пересадка стовбурових клітин від батьків Тараса.

Орієнтовна вартість підготовки, трансплантації та реабілітації  в клініці Туреччини, що взялася за лікування хлопця – 140 тис. доларів.

Батьки хлопця – працівники Великобудищанської загальноосвітньої школи. Самотужки сплатити лікування не в силах. Нині розраховують лише на поміч небайдужих людей. Кожна гривня стане в нагоді і може подарувати хлопцю шанс на здорове майбутнє.

«Клініка пішла нам на поступки і дали розстрочку на півтора місяці, щоб відразу почати необхідні підготовчі процедури. Але вчительських зарплат для цього мало. Виставлено на продаж садибу, майно, зібрала кошти родина, громада Великобудищанськоi сiльськоi ради, надсилають пожертви небайдужі люди, але навіть цього не вистачить для лікування. Прошу, благаю! Відгукніться, дайте шанс Тарасу. Дорога кожна гривня. Не залишайте нас наодинці з горем, допоможіть врятувати Тараса», - просить батько хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку номер: 5168 7422 0072 9378 на ім’я батька Калашніка Олександра Івановича

Фото Тараса до хвороби Фото Тараса до хвороби