Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Освітян області привітали з професійним святом

Освітян області привітали з професійним святом

Напередодні дня вчителя у Полтаві освітян області привітали з нагоди їхнього  професійного свята.  Серед запрошених – педагоги з усіх районів і міст області, об’єднаних територіальних громад, а також ветерани праці. Кращих працівників галузі за сумлінну працю  нагородили грамотами та грошовими преміями. Педагогів  привітали і журналісти полтавських телевізійних новин. Заодно запитали, що вони думають  про новий освітній закон. Його, нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав 25 вересня, започаткувавши реформу освіти в державі.

Микола Несен, директор Кременчуцького вищого професійного училища №7 (м. Кременчук): Закон «Про освіту» стимулює педагога до сертифікації своєї діяльності.Передбачено збільшення доплати за престижність праці педагогів у першу чергу тим, хто працюватиме за новими програмами і новими методиками. Мої колеги зрозуміють, що працювати по-старому вже не можна, бо до вас не прийдуть діти, вам не буде кого навчати.

Надія Шерстюк, вчитель Нехворощанської ЗОШ: Думаю, що реформа ця посильна, адже ми маємо готувати дітей до життя. Вони мають бути пристосовані до життя. А навчання здобуватимуть самі своєю працею