Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Британці допомагають полтавцям вивчати англійську мову

Британці допомагають полтавцям вивчати англійську мову

Англійська як засіб навчання. У Полтавському педуніверситеті  реалізують новий науковий проект за грантової підтримки Британської Ради. Ознайомити викладачів та студентів із методиками викладання англійською приїхав доктор Пол Робертс із вишу Великобританії. Подробиці – далі у сюжеті.

Студентка Ольга вивчає англійську зі школи. У майбутньому навчатиме цієї мови учнів. Каже: зустрічі з іноземцями необхідні для саморозвитку.

Ольга, студентка ПНПУ: Нам як майбутнім вчителям це дуже важливо. Ми можемо почерпнути великий досвід іноземний. Рівень англійської мови, я вважаю, у мене достатній для того, щоб розмовляти з носіями мови, з іноземцями і чудово з ними порозумітися.

У Полтавському педуніверситеті розробляють методику викладання багатьох предметів англійською. Для цього до співпраці залучили британський Університет міста Йорк.

Тетяна Луньова, доцент кафедри англійської та німецької філології ПНПУ: Протягом року ми шукали такі точки дотику, спілкувалися, що кого цікавить, а потім доктор Робертс запропонував нам взяти участь у цьому проекті і написав цей грантовий проект на Британську Раду.

Пол Робертс  близько 40 років викладає для педагогів по всьому світу, але, каже, це інший досвід.

Пол Робертс, директор Центру навчання англійською мовою Університету м.Йорк (Великобританія): Те, що відбувається тут – навіть для мене дещо новий напрямок. Адже раніше я займався переважно тим, що допомагав людям більш ефективно навчати англійської мови. Зараз ми допомагаємо людям навчати за допомогою англійської.