Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

В області може з’явитися дитячо-юнацький пластовий центр

В області може з’явитися дитячо-юнацький пластовий центр

На Полтавщині збираються створити пластовий центр для молоді. Його відвідуватиме команда однодумців, щоб реалізувати суспільно корисні проекти. Заснувати центр планують як комунальне підприємство. Із цим проханням до членів комісії облради із питань освіти, науки та культури звернулися представники Крайової Пластової старшини. Акцент роблять на поглибленні національно-патріотичного виховання. Обласний профільний департамент вивчить питання і можливості до наступного засідання комісії.

Тетяна Дубина, представник скаутської організації «Пласт»: На мою думку дітям важливо прищеплювати цінності України, щоб було набагато більше патріотів. Це туризм, це краєзнавство, історія України вивчають, але в ігрових формах, в ігрових методах. Мандрівки організовуємо для них. Походи. Табори. Прищеплюємо також лідерські якості. Тобто це патріотичний розвиток – основа нашої діяльності.

Олена Харченко, директор департаменту освіти та науки Полтавської ОДА: Звернулася до нас громадська організація з проханням про те, щоб відкрити новий комунальний заклад. Але на сьогоднішній день ми маємо обласний центр туризму і краєзнавства. Тому, я так думаю. Будемо вишукувати можливості розширити штат і все-таки ввести туди в штат, щоб були фахівці.