Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Одна з кращих: програма «Лтави» стала фіналістом всеукраїнського конкурсу

Одна з кращих: програма «Лтави» стала фіналістом  всеукраїнського конкурсу

Проект «Лтави» «Правда»  переміг у номінації «Найкраще ТБ-розслідування» на всеукраїнському конкурсі імені героя Небесної сотні Василя Сергієнка. Роботи подавали майже 60 журналістів з усієї країни. Програма  «Як правильно розпилювати гранди для ВПО»  наших колег  ввійшла  до п’ятірки найкращих в цій номінації та отримала диплом фіналіста. Цей конкурс провели вперше. За словами нашого колеги, серед обласних мовників, які працюють в системі суспільного мовлення, робота каналу «Лтава»  єдиною, яка потрапила до фіналу всеукраїнського конкурсу.

Ігор Ізотов, автор програми-фіналіста проекту «Правда»: У нас на каналі цей проект трохи більше року працює. І за цей час є такі результати, що в порівняні з іншими регіональними каналами ми потрапляємо вже на такі конкурси, де найкращі розслідувані України. Ми були там єдині в компанії таких програм як «Слідство. Інфо», програм «Схеми» . Разом зі мною над цим проектом працювала група операторів  - це і Микола Янко, й Антон Старишко. Працювали також відеомонтажери.  Тобто, це нагорода всієї команди. Всього телеканалу.

Нагадаємо, Премія імені Василя Сергієнка покликана  вшанувати пам'ять героя Небесної сотні журналіста Василя Сергієнка, якого жорстоко вбили за його журналістську діяльність під час Революції гідності.