Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На дорозі між Дніпропетровщиною та Полтавщиною будують дворівневу розв’язку

На дорозі між Дніпропетровщиною та Полтавщиною будують дворівневу розв’язку

Новий шляхопровід та дворівневу транспортну розв’язку будують на перетині трас Полтава-Олександрія та Дніпро-Решетилівка. Одночасно й ремонтують дорогу. Що вже зроблено, бачили журналісти «Лтави».

Щодня з Дніпра до Решетилівки їдуть тисячі автівок. Найбільший потік машин на перетині двох доріг - Полтава-Олександрія та Дніпро-Решетилівка. Аби розвантажити автотрасу, тут почали будувати нову розв’язку.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області: Це новий інвестпроект, збудують нову бетонну дорогу, по новим технологіям, сьогодні ми дали старт будівництву і я маю надію, що за три роки ми закінчимо.

Нині на об'єкті забивають залізобетонні палі. Далі почнуть облаштовувати  каркас з арматури та заливати  фундамент.

Олександр Шилюк, керівник проекту: В перспективі вона буде  дворівнева, і це полегшить життя не лише нам доржникам а й водіям, які тут проходять  бо часто бачимо велике скупчення машин.

Будують розв’язку за державні гроші. Співфінансують роботи з обласного бюджету. Одночасно дорожники ремонтують  автошлях  Полтава-Олександрія.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА: Сьогодні дещо бракує фінансування по цій роботі. Я думаю, що наступний рік у нас будуть додаткові кошти за рахунок надходження ренти платежів.

Нині дорогою національного значення щодня проходить 7 тисяч автівок, дві третини з яких - вантажівки. Після реконструкції автошляхом без заторів зможе проїхати вдвічі більше транспорту.