Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Цикл документальних журналістських розслідувань показали на «Лтаві»

Цикл документальних журналістських розслідувань показали на «Лтаві»

Цикл документальних журналістських розслідувань показали у конференц-залі телеканалу «Лтава». Нагадаємо, в Україні тривають безкоштовні  покази європейських стрічок з фестивалю «Кіно проти корупції». У Полтаві їх організаторами став  телеканал «Лтава». Загальне послання фільмів – викрити зловживання владою політиків та корпорацій і донести: з корупцією варто боротись.

Показ розпочали із документальної стрічки «Вбивство Павла», яка розкриває деталі резонансного вбивства відомого журналіста Павла Шеремета. Рік тому невідомі підклали вибухівку в автівку Шеремета. Команда проекту «Слідство.інфо» провела  розслідування, випередивши у результатах Національну поліцію.

Лілія Сологуб, журналістка телеканалу «Лтава»: Цікаво було спостерігати за роботою журналістів у фільмі, ми бачимо, що над розслідуванням працює ціла команда, яка дійсно має владу, яка має силу, яку підтримують із середини.

Третьокурсниця педагогічного університету Вікторія – майбутній журналіст. Сподівається побудувати кар’єру у великому місті.

Вікторія, студентка ПНПУ ім. В. Короленка: Мені сподобалось,  що в цьому фільмі журналістське розслідування показано з усіх його аспектів. Не тільки позитивні, там показано що це все таки ризиковано.

Юлія, переселенка з Луганська і теж студентка журфаку, ще не впевнена, чи пов’яже життя з мас - медіа. Дівчина відреагувала на програму  «Схеми. Корупція в деталях». В ній журналісти   викривають українських олігархів й політиків, що вкладають капітал у британську нерухомість.

Юлія, студентка ЛНУ ім. Т. Шевченка: Это сильно. Мне очень понравилось, но пожалуй – я не хотела этого знать.  Это обидно для меня – то, что происходит в нашей стране. 

Показ фільмів в телецентрі «Лтави» триває. Сімнадцятого жовтня запрошують на сатиричну драму «Дивовижний». Вісімнадцятого – продемонструють німецьку гостросюжетну стрічку «Система». Час показів - 16:00.