Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Англійці навчали рятувальників області ліквідовувати дорожньо-транспортні пригоди

Англійці навчали рятувальників області ліквідовувати дорожньо-транспортні пригоди

Полтавських та Кременчуцьких рятувальників навчали англійці. Іноземні гості на власному прикладі демонстрували, як правильно витягувати людину з авто, як надати першу медичну допомогу та чи потрібно розпилювати авто під час аварії. Як відбувалися навчання  дивіться в наступному сюжеті.

Протягом п’яти днів англійці розповідали та демонстрували рятувальникам області свої вміння. Навчали  як потрібно  реагувати на дорожньо-транспортні пригоди та правильно надавати медичну допомогу постраждалим. На Полтавщині тренінги проводять у рамках візиту в Україну представників Рятувальної організації Великобританії.

Ієн Марріт,  спеціалістз рятувальних операцій і стандартів навчання, керівник проекту міжнародної програми розвитку України по Полтавській області: Ми просто даємо сценарій можливих Д ТП і вони повинні їх вирішити. Чим більше ми робимо, тим краще рятувальники справляються із задачею, на даний момент взагалі добре. Але чим більше ми практикуємо, тим ліпше в них виходить.

Також англійські інструктори провели лекційне заняття для полтавських рятувальників.  Іноземні фахівці розповіли про  дії  англійських рятувальників за сигналом про надзвичайну подію. Продемонстрували технічні можливості та власноруч рятували умовно постраждалих в ДТП.

Віктор Попруга, заступник начальника навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Полтавської області: В минулому році був їх оглядовий візит. По результатам якого вони склали програму співпраці з нашою Полтавською областю. На 5-ть років розрахована. Цей рік це перший рік реалізації цієї програми. Перший етап навчань.

За п`ять днів лекцій англійські фахівці провели теоретичні та практичні заняття для рятувальників пожежно-рятувальних підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України. Пожежники кажу: дізналися багато нового.

Олександр Кіткомандир відділення аварійно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України у Полтавській області: Корисні навчання для нас. Ми отримали деякі відповіді на ті питання, які у нас були. І будемо працювати над нашими помилками, щоб удосконалювати це все в реальних діях.

По заверенню  англійські рятувальники вручили полтавським колегам сертифікати Рятувальної організації Великобританії про успішне проходження навчань

Віктор Попруга, заступник начальника навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Полтавської області: Сертифікати, що пройшли курс за їхніми стандартами по ліквідації дорожньо-транспортних пригод і нгадання медичної допомоги потерпілим.