Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Осінні малі олімпійські ігри закрили веслувальний сезон у Полтаві

Осінні малі олімпійські ігри закрили веслувальний сезон у Полтаві

Осінні малі олімпійські ігри стартували у Полтаві. Протягом 2-ох днів на Ворсклі проходять змагання серед веслувальників 12-15 років. Юні спортсмени - близько півтори сотні учасників з Полтавської області та різних міст України  - продемонструють, яку фізичну форму здобули протягом сезону і позмагаються за медалі "Осіннього марафону".

На"Осінній марафон", що закриває веслувальний сезон, приїхали юнаки і дівчата з Києва, Херсона, Дніпра, нашої області. Через погодні умови затрималася в дорозі, але встигла до початку командаз Горішніх Плавнів. Нарівні з хлопцями на воду вийшло четверо дівчат.

Альона Стремицька, веслувальниця, м. Горішні Плавні: Займаюсь, тому що нравиться цей вид спорту. Це дуже класно! Їздити на соревновання, знайомитись, змагатися! У нас в місті зібралася дуже сильна команда, як Янчук, Алтухов, і нам є на кого рівнятися.

Є на кого рівнятися і полтавським каноїстам - повз бази "Веслувальник", де проходять змагання, проїжджають призери європейських і світових першостей, вихованці ДЮСШ "Олімпійські надії" Шеметило, Камерилов, Дігтяр і Баландін. Тим часом до своїх заїздів готується 15-річний Євген Дубінін. Він призер чемпіонату України серед юнаків у каное-двійці, 500 метрів.

Євген Дубінін, веслувальник, м. Полтава: Занимаюсь я уже 4-й год, стремлюсь побеждать, готовимся на чемпионат Украины - на отбор Юношеских Олимпийских Игор. Ну и вперед к победе!

Незважаючи на ранкову негоду, юні веслувальники виходять на воду і готуються до останніх стартів у сезоні-2017. Старші їдуть 9 кілометрів, молодші 7, а дівчата - 5. За сумою двох дистанцій у неділю визначаться переможці.

Дмитро Загній, тренер з веслування: Як-то кажуть, в такій добрій конкуренції можна подивитися, як діти підросли за сезон, зробити певні підсумки. Сезон пройшов успішно, були певні успіхи і в каное, на байдарці, було багато призерів, як і в "Олімпійських надіях", так і в нашій школі "Веслувальник".

Крім того, Дмитро Андрійович розповів про успіхи полтавських юнаків та дівчат у виді спорту, що стрімко розвивається - веслування на човнах-драконах. У 2017-му вони не раз ставали призерами різних всеукраїнських і міжнародних стартів.