Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Привітали та нагородили кращих військовослужбовців

Привітали та нагородили кращих військовослужбовців

Привітали та нагородили кращих. Для полтавських військовослужбовців та бійців АТО влаштували урочистості у День захисника України. Як відзначали свято, бачили і мої колеги Лілія Пархоменко та Микола Янко.

Із урочистим маршем, стягами та під дощем відзначали своє свято захисники України.

Серед військових – Володимир Сурпун. Колишній медик, волонтер, і півтора роки  як військовослужбовець.

Володимир Супрун, військовослужбовець: Хотілося б, щоб Збройним силам більше наділили і поваги, і уваги. Тому що допомога потрібна. Ми дуже хочемо, щоб ми були як країна на рівні з європейськими, щоб нас поважали і цінили.

У День захисника відзначили грамотами та нагородами учасників антитерористичної операції, військовослужбовців та медиків.

Полтавський обласний військовий комісар Дмитро Губський розповідає: нині служити йдуть більш охоче, становище армії поліпшилось, проте проблеми у військових є.

Дмитро Губський,  обласний військовий комісар: Це і соціальний захист, і умови проживання, особливо для військовослужбовців за контрактом, які мають уже сім’ї. Військові частини сформувалися, а пункти дислокації лише відбудовуються, а це не процес одного дня.

Зараз жінка може захищати державу на рівні із чоловіками, каже пані Ольга. Вона механік групи авіаційного озброєння. Військовою справою займається два роки. За цей час, розповідає, до професії призвичаїлась.

Ольга Нелюба, механік групи авіаційного озброєння: Жінка тут багато чого може робити. Вона дуже допомагає нашим військовослужбовцям-чоловікам, підтримує, в чомусь там допоможе. Ми всі знаходимо спільну мову, у нас дружній колектив. Як я кажу: у нас велика дружня сім’я.

Нагадаю, День захисника України відзначають щорічно 14 жовтня на свято Покрови  водночас із Днем українського козацтва.