Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Художник з Донеччини малює перший у Полтаві мурал

Художник з Донеччини малює перший у Полтаві мурал

За кошти громади. У Полтаві  на стіні житлового будинку на вул. Соборності малюють мурал із дівчинкою. Роботи  тривають  три  дні, однак малюнок ще не завершили.  Це перше настінне графІті в місті. Докладніше про новий проект розкажуть мої колеги.

На стіні багатоповерхівки в центрі Полтави з’являються  штрихи дитячого обличчя. Три  дні художник з Донеччини працює над цією роботою. Олександр створитює картину розміром з 10 метрів  на десять. На це піде близько сотні  балончиків  з фарбою. Картина – в чорно-білих тонах.

Олександр Корбан, художник:Сюжет, который будет,  я бы не хотел раскрывать, хотелось, чтобы желающие пришли и посмотрели и увидели, что будет нарисовано. То, что девочка - это факт, а что будет дальше-  давайте подождем.

25 тисяч гривень  на арт-об’єкт зібрали полтавці. На ці гроші  закупили всі необхідні матеріали. Художник же працює безкоштовно.

Артур Кобзар, співзасновник ГО «Полтавська платформа»: У Полтаві ми зіткнулися з тим, що не так багато стін, де можна намалювати такий малюнок. І знайшли це місце, я запропонував Саші і він согласився.

Ось ці жителі мікрорайону позитивно оцінили графіті.

Голос:  Во-первых, украсило наш городочок, и мотив есть.

Голос: Теплей стало, уютнее, добавляет настроение.

Голос:Это интересно, но все треба в меру, если в некоторых местах, чтобы красиво и эстетично,  то пусть, 

 Це перший мурал у Полтаві. На питання, скільки часу займе робота Олександр відповів:

Олександр Корбан, художник:Я так не говрю сколько дней, надеюсь, еще несколько дней.