Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Найвправнішого рибалку визначали в Миргороді

Найвправнішого рибалку визначали в Миргороді

Вихідними в Миргороді відбувся турнір з риболовлі "Хижак-2017". Любителі змагалися на місцевій водоймі за принципом "Спіймав — відпусти". Після підсумкового зважування рибу  повернули у воду.

Місцеві рибалки-любителі зібралися на водоймі позмагатися за найбільший улов.За правилами турніру, працювали спінінгом з човна без мотора або з берега. Після реєстрації учасники  розійшлися у пошуках рибних місць.

Валентин Скрипник, голова ГО "Миргородський рибальський клуб": Погода зранку не дуже порадувала, потім  трошки прояснилося , вийшло сонце, але на улов це не вплинуло аж ніяк. Піймали рибу  4 із 17-ти. Риби живе у річці багато, а витягли щуку і окунець.

Майже за п'ять годин лову рибалки перевірили чималу акваторію водойми. Але кльову не було. У садку наймолодшого учасника турніру Івана Жигала цього разу - жодної рибини. Розповідає, що серед найбільших його трофеїв  – семикілограмовий сом.

Іван Жигалка, рибалка-любитель, наймолодший учасник турніру: Плавав на човні, ловив на все, шо можна було : на силікон, на металеві блесна, на воблера.

Учасник всеукраїнських змагань та переможець минулорічного міського турніру "Хижак" Антон Кішинець зловив найбільшу щуку. 

Антон Кішинець, переможець турніру: Приміняв метод такий, як джигова ловля, працювали яскраві кольори "віброхвостів", чув , як  в інших рибалок  працювали вертушки. Ставку робили, а щуку, в прилові у мене було 4 щучки, а також линок.

За підсумками змагань, Антон Кішинець виборов головний приз – спінінг та грошовий сертифікат. Інших двох призерів та активістів клубу також нагородили грамотами та заохочувальними призами. А зловлену рибу випустили до водойми. Відновлення популяції  риби  допомагає очистити Хорол від водоростей.