Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Понад 2000 запоріжців побачили вистави полтавських акторів

Понад 2000 запоріжців побачили вистави полтавських акторів

Благодійні вистави для малечі. У Запоріжжі побував із гастролями Полтавський обласний академічний театр ляльок. Протягом 6-ти днів наші актори показували в дитячих садочках та школах безкоштовні вистави. Як сприйняла полтавських артистів запорізька малеча та який досвід отримали наші актори, – дивіться далі в сюжеті.

«Вередливе зайченя» і «Варварині хитрощі». 21 виставу вперше побачили майже 2000 запоріжців. З них більше половини – вихованці дитячих садочків та школярі.

Запорізька малеча  активно і радісно сприйняла полтавців, каже артист Полтавського академічного театру ляльок Микола Вітрюк. За його словами, діти до наших акторів проявляли  цікавість і всіляко підтримували їх.

Микола Вітрюк, артист Полтавського обласного академічного театру ляльок: Ми починаємо їх про щось просити, а вони одразу готові нам допомагати! Звідки вони це знають? Мабуть, відчуває дитяча душа акторів. Душа актора і душа глядача – вони поєднуються. Так що дуже здорово.

За словами артистки  Валентини Щокіної,  виступати в Запоріжжі, було дещо простіше, ніж у Полтаві. Адже діти там невимушені.

Валентина Щокіна, артистка Полтавського обласного академічного театру ляльок: Вони так вірять в казку! Так її сприймають! Майже такі, як і наші, але трішки відрізняються: більш виховані. Може, тому що наші розбалувані нашими виставами. Запоріжжя – воно ж таки більше, ніж Полтава. І там театр просто не встигає охопити усього глядача.

Юні глядачі та їхні батьки поділилися враженнями від побачених вистав та від своєї в них участі.

Голос:  Мне понравилось очень на сцене. Я был пчёлкой и собирал мёд.

Голос: Очень талантливые люди! Такие замечательные куклы, очень хороший сценарий! Деткам так нравится, они очень активно участвуют.

Голос:  Мы в первый раз. Очень ждали игрушечки. Разговаривать с ними нам понравилось. Участвовали, хлопали, но ещё не выходили на сцену.

Полтавський обласний академічний театр ляльок виступив у Запоріжжі вперше. Наступного разу артисти планують показати благодійні вистави у Черкасах.