Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Сьогодні "Ворскла" спробує обійти "Олімпік" у кубковому протистоянні

Сьогодні "Ворскла" спробує обійти "Олімпік" у кубковому протистоянні

В Україні футбольний день - матчі 1/8 фіналу Кубку України пройдуть у 8 містах. Зокрема полтавські вболівальники побачать протистояння "Ворскли" і "Олімпіка". Донецька команда приїхала напередодні і провела тренування на позаміській базі біло-зелених. Роман Санжар в заявку через травми точно не внесе Брікнера, Поступаленка, Очигаву, Гутінера. Натомість після довготривалого відновлення на поле може вийти Доронін.

Сачко, у свою чергу, не дорахувався лише Кобахідзе - усі інші гравці в оптимальній формі. Не зважаючи, що "Ворскла" гратиме у рідних стінах, "Олімпік", не маючи власного стадіону, адаптувався грати на виїзді. До того ж в чемпіонаті в останніх турах краще справляються підопічні Санжара - в чотирьох останніх олімпійці не знають поразок. Підопічні Сачка програли двічі поспіль і втратили третє місце в турнірній таблиці чемпіонату. Саме донеччани обійшли полтавців.

Початок матчу на стадіону імені Бутовського - 17:00. Букмекерські компанії з невеликим відривом ставлять на перемогу господарів поля.

фото: https://vorskla.com.ua/news/192-zelena-vorskla-proti-bilogo-olimpika