Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Всі житлові будинки Полтави отримують тепло

Всі житлові будинки Полтави отримують тепло

В Полтаві на сьогодні всі житлові будинки отримують тепло.  Але на початку опалювального сезону не у всіх квартирах були теплі батареї, розповіли  в комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго». Більше про це -  мої колеги Сергій Коломієць та Костянтин Яхновський.

Переселенка з Луганська Анна Безбожна третій рік мешкає в Полтаві на Остапа Вишні, 2.   З чоловіком та двома дітьми живуть в однокімнатній квартирі. Оцінити роботу підприємства «Полтаватеплоенерго» не може.   

Анна Безбожна, переселенка:  Спочатку було холодно. Вони не затопили 15-го.  Було, так, прохолодно, потім вони затопили. Було тепло. Ми всередині. Не кутова квартира. Тобто досить тепло. Особливо коли сонце світить.

Цього року у Полтаві опалювальний сезон у житловому секторі розпочали пізніше, ніж зазвичай - 20 жовтня. Запускали котельні протягом 2 днів.

Володимир Пасічко, головний інженер КП «Полтаватеплоенерго» :Не буду скривати,  були окремі випадки коли частина житлових будинків не була включена своєчасно виникали якісь аварійні ситуації. Але їх була незначна кількість і час ліквідації був такий, що споживачі їх не відчули.

Наразі до всіх житлових будинків підвели тепло, каже Володимир Пасічко. За його словами, не зафіксували на підприємстві і поривів системи опалення.