Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Вибори без вибору: На посаду голови Драбинівської ОТГ претендує один кандидат

Вибори без вибору: На посаду голови Драбинівської ОТГ претендує один кандидат

На посаду голови Драбинівської об’єднаної територіальної громади, що у Новосанжарському районі, претендує один кандидат. А точніше кандидатка.  Про настрої людей  у селі і причини виборів без конкуренції  дізнавалися мої колеги.

Драбинівский сільський голова Зоя Короленко братиме участь  у виборах голови об’єднаної територіальної громади. Говорить, що у  своїй перемозі впевнена, адже вона – єдиний кандидат на цю посаду. З шести сільських рад, які об’єднані, і де проживає близько чотирьох з половиною тисяч людей,  більше ніхто не виявив бажання очолювати громаду

Валентина Прудко, сільський голова Крутоблаківської сільської ради: Тому що це дуже відповідальна робота, я хочу сказати. І дуже важка. Це ні вихідних, ні прохідних – нічого. Ну, не хочуть люди іти на таку відповідальну роботу. Хочуть жити легше, комфортабельніше. А зарплата. Ще плюс зарплата. Яка в сільській раді зарплата, я хочу сказати! У нас у фірмах зарплати прекрасні.  А в сільській раді – це мізер зарплата. Хто на таку зарплату захоче з  такою відповідальністю іти? Просто нема бажання у людей.

Голова дільничної виборчої комісії Світлана Кіндіренко говорить: вона не погоджується з безальтернативністю виборів.

Світлана Кіндіренко, голова ДВК №627: Взагалі - то повинен у людини бути якийсь вибір. Понімаєте, оце якби, наприклад, було 2 кандидати і вже б людина задумалася, ну може цей кандидат щось, може другий. Як ви самі розумієте, як це все робиться. А так у людини вибору немає.

Нині Драбинівська сільська рада налічує близько тисячі двохсот жителів. Після об’єднання шести сільських рад, їх стане майже чотири з половиною тисячі.