Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Користуватись двоколісними байками вчать дітей у Миргороді

Користуватись двоколісними байками вчать дітей у Миргороді

Дитячий велотуризм розвивають у Миргороді. У велосипедному гуртку дітей вчать  двоколісним байком та не боятися автомобілів. Подробиці далі у сюжеті наших кореспондентів.

Третьокласник Артем другий рік навчається у велогуртку.  Розповідає: його велосипед обладнаний катафотом, який допомагає розпізнавати об’єкти при поганому освітленні на дорозі.

Артем, вихованець гуртка велосипедного туризму: Я до бабусі їжджу, сюди їжджу, можем з татом покататься по городу. Треба їхать по правій стороні, тоді, коли будеш повертать  - показувать руку, а якщо не по головній, то треба пропустить головних, а тоді самому їхать.

В середньому за два місяці  дитина може навчитися керувати велосипедом та вивчити правила безпечної їзди, говорить керівник гуртка Олександр Бельдій. Та додає: для популяризації  цього виду транспорту закупили додаткові велосипеди.

Олександр Бельдій, керівник гуртків СЮТ: Завдяки проекту МАГ нам вдалося закупити 4 велосипеди на 20 тис.грн. Діти, які не мали велосипедів,  тепер займаються

За словамиОлександра Бельдія,  його учні  - призери  спортивних змагань.

Олександр Бельдій, керівник гуртків СЮТ: Приймали участь в обласних змаганнях з велосипедного  туризму і зайняли третє місце. привезли і кубки і медалі, я радий, що один рік працює велогурток і вже є результати.

Василь Ніколаєнко, директор  Миргородської станції юних туристів: Дітей ми залучаєм, починаючи з 3-х річного віку і саме головне, це не заняття спортом, а активним способом життя.

Гурток велосипедного туризму відвідують як першокласники, так і старші школярі.