Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Законність добудови до колишнього кінотеатру ім. Котляревського знову перевіряють

Законність добудови до колишнього кінотеатру ім. Котляревського знову перевіряють

Законність добудови до колишнього кінотеатру імені Івана Котляревського в центрі Полтави знову перевіряють. Прокуратура, Державна архітектурно-будівельна інспекція та активісти оглянули будівлю. Нагадаю, не зважаючи на припис територіального відділення інспекції про те, що прибудова споруди  впритул до екс-кінотеатру імені Котляревського незаконна, роботи не припиняють.

Перевірити  будівництво впритул до історичної будівлі екс-кінотеатру імені Котляревського в центрі Полтави прийшли слідчі, прокурор, поліцейські, архітектори  та активісти. Потрапити до будівлі відразу не вдається. Слідча комісія заходить разом з понятими  через літній майданчик  «Версалю». Адміністрація викликала охорону. Коментарів не дають, журналістів не пускають.

Голос: К сожалению ресторан закрыт 

КОР: Оглядають дах та територію забудови. Те, що незважаючи на приписи ДАБІ, продовжують будівництво, підтвердила архітектор Ірина Особік. За її словами,   замість літнього майданчика, на будівництво якого підприємці отримали дозвіл,  тут будують двоповерхове кафе.

Ірина Особік, архітектор: Те, що ми побачили викопані фундаменти, лежать бутові каміння.Там залито 15 см  стяжки, це говорить про те, що вони планують експлуатувати 2 поверх.  А насправді це капітальна прибудова, стоять вікна, повністю по контуру стоять вікна.

Припинити будівництво  вже майже рік вимагає полтавська громада. Однак, говорить активіст Віктор Трофимов, забудовники на це не зважають.

Віктор Трофименко, голова ГО «SavePoltava»: Це затягувалося, не було результатів експертизи, а вже другий поверх споруджують.

Перевірка тривала майже дві години.  

Валентин Діденко, головний  інспектор будівельного нагляду: Я був залучений в якості спеціаліста. В мене є направлення позапланової перевірки, який ми видавали про зупинення будівництва. Представника «Старлайту» нема.

Ігор Зінченко прокурор Полтавської прокуратури: Слідчі дії. Огляд споруди в рамках кримінального провадження, всі детальні коментарі будуть надані пізніше.

Юрист В’ячеслав  Кущинський говорить:  далі слідчі мають право звернутися до суду з клопотанням про арешт майна.

В’ячеслав  Кущинський, юрист: Я сподіваюся, що прокуратура разом зі слідчим звернеться до суду і тут зупинять будівництво. 

Перевірку проводили на основі ухвали Октябрського районного суду Полтави.