Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Чи втручається у вибори спостерігач новсанжарської дільниці?

Чи втручається у вибори спостерігач новсанжарської дільниці?

На виборчій дільниці  530607, що в Нових Санжарах, голова виборчої комісії Алла Чиж розповіла:  одна  зі спостерігачів втручається у виборчий процес. Та ж, своєю чергою, так не вважає

Юлія Протас,  секретар дільничної виборчої комісії: На нашій дільниці відбувається заважання роботи нашої комісії. І один із спостерігачів заважає нам працювати.  Це в формі того, що якісь недоречні зауваження.

Алла Чиж, голова виборчої комісії дільниці № 530607Наприклад за кандидатів. По закону людина повинна прийти ознайомитися з кандидатами. Це інформація, щоб кожна людина прийшла і ознайомилася. От вона підходить ця Борисівна і каже: ви должні її прийняти. Чого? Як це ж інформація, а не агітація.

Олена Петрова, офіційний спостерігач: з 8 ранку, як була відкрита дільниця, відбувалося безліч порушень. Все почалося з того, що контрольний лист було виправлено коректором і просили людей і спостерігачів підписати, що цей документ є вірним. Я попросила змінити цей документ, адже виправлення є недопустимими. На що голова комісії підняла кіпіш та почала  кричати, що я заважаю роботі. Далі після того, що я побачила, що голова неодноразово виходить в це приміщення та показує людям ручкою конкретно за кого голосувати. Це інформація являється агітаційною. ЇЇ не можна викладати. Я підійшла до голови і попросила припинити це порушення. Сказала, що ч. 2 статті 54 закону України про місцеві вибори порушена. На що мені сказали не чинити каламбур. Підійшла я до заступника голови, попросила припинити це порушення. Також мене проігнорували.