Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На вечір романсу полтавців запросив протодиякон Олександр Дубовий

На вечір романсу полтавців запросив протодиякон Олександр Дубовий

І священик, і співак. Вечір романсу за участю протодиякона Олександра Дубового відбувся в обласному академічному музично-драматичному театрі імені Гоголя. До програми концерту увійшли твори романсового жанру різних часів і народів.

Об’єднавчим мотивом виступів стала тема любові. А це не лише кохання. Автори програми звернулися до музики, що передає духовні і душевні грані цього почуття, розкриває його у ставленні до матері, Батьківщини, природи. Втілили задум учасники творчого об’єднання «Сходження»: музиканти, танцюристи, співаки. Передусім Олександр Дубовий.

Олександр Дубовий - клірик Макаріївського кафедрального собору в Полтаві. Розповідає, що захопився співом  під час навчання у духовній семінарії. Нинішню програму вважає новим кроком у своєму православному служінні.

Кожен твір у виконанні протодиякона Олександра – як  сповідь людей, які  пережили моменти щастя чи втрат, знайшли у собі сили повірити у добро.

У композиції поєдналися музична лірика, хореографія, поезія полтавки Марії Бойко.

Останній акорд - і всі учасники концерту вийшли на сцену.

Наступна зустріч Олександра Дубового з артистами відбудеться під час Різдвяних свят на традиційному Різдвяному концерті.