Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест новин з районів області

Дайджест новин з районів області

У Кременчуці презентували нову комунальну техніку, в Лохвицькому районі затримали чергового крадія конденсату, в Миргороді встановлять новий пам’ятник. Далі – про ці та інші події в дайджесті подій з районів області.                                

У Кременчуці місцева компанія «Житлорембудсервіс» презентувала нову комунальну техніку, влаштувавши  міні-виставку. На ній представили нові машини аварійної служби та для розчистки автомобільних доріг і тротуарів.

У Лохвицькому районі, поблизу села Сенча, під час відпрацювання об’єктів паливно-енергетичного комплексу поліцейські охорони спільно з правоохоронцями Лохвицького відділу поліції затримали чоловіка, який крав газовий конденсат із свердловини. Аби піймати його,  правоохоронцям знадобилося кілька днів. 

На онлайн платформі оприлюднили результати голосування за проекти першого Громадського бюджету Миргорода. Найбільше голосів -  більше 800 - назбирав проект "Пам'ятник миру у мирному місті". Його попередня вартість  750 тисяч гривень. Проект передбачає встановлення у сквері відпочинку сучасної композиції та благоустрій цієї території.

У Хоролі завершується конкурс на кращий мурал. Міська рада оголосила конкурс на кращі ескізи мурал-арту.Вони мають бути національно-патріотичної тематики, включаючи зображення мальовничих куточків рідного краю, міста, історичні сюжети тощо.Переможці  конкурсу  реалізують свої задуми у 2018 році на двох стінах.