Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дорогу з чотирма смугами для руху транспорту будують у Кобеляцькому районі

Дорогу з чотирма смугами для руху транспорту  будують у Кобеляцькому районі

Дві нові смуги для руху автотранспорту з’явилися на території Полтавської та Дніпропетровської областей.На цій автотрасі реалізують державний інвестиційний проект з розвитку автомобільної дороги Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Одна з частин проекту – будівництво дороги І категорії. На Полтавщині 80 кілометрів траси покладуть з цементобетону. Загалом півтори сотні кілометрів на Полтавщині зводять китайські дорожники. У Хорольському, Великобагачанському та Полтавському районах будують нові автодороги також іноземці. Об'їзні шляхи навколо Полтави та сіл Покровська Багачка й  Білоцерківка кладуть турки. На автодорозі  Київ-Харків планують збудувати кілька розв’язок. На весь проект відведено 2 роки.

Якуб Емірасанов, головний інженер зі штучних споруд компанії «Онур»: Первый обезд Покровской Багачки, мост через речку Багачка, на 95% завершено работы.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області: Компанія «Онур» має завершити  в кінці 2018 всі ці три об’єкти. Сьогодні ми інспектуємо об’єкт і сподіваюся, що все буде в рамках підписаного договору.