Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Збут зброї на Полтавщині блокувала СБУ

Збут зброї на Полтавщині блокувала СБУ

Мережу збуту вогнепальної зброї та боєприпасів блокували сьогодні на Полтавщині, про це повідомили на офіційному веб-сайті  Служби безпеки України. Правоохоронці встановили, що троє мешканців Полтавської області через посередників організували торгівлю зброєю в регіоні. Продаж «товару» відбувався під час особистих зустрічей з клієнтами. До складу угруповання входили колишній та діючий співробітник поліції, а також раніше засуджений за тяжкі злочини.

За словами речника обласної поліції Юрія Сулаєва, один із затриманих не є поліцейським, тобто безпосередньо правоохоронцем. Ця людина є працівником поліції цивільного найму. «Товар» продавали під час особистих зустрічей з клієнтами.Оперативники спецслужби задокументували чотири спроби збуту зброї. Під час останньої реалізації: двох пістолетів «ТТ» та 750 патронів, одного з «ділків» було затримано співробітниками Служби безпеки України. При проведенні дванадцяти обшуків за місцями проживання та в автомобілях фігурантів справи правоохоронці вилучили: пістолети «Наган», «ТТ», «ПМ», два пістолети невстановленого зразка, автомат Калашникова, понад тисячу патронів різного калібру.

Крім цього виявлено велику кількість запчастин до вогнепальної зброї, глушників та близько одного кілограма марихуани. Наразі трьох членів угруповання затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Проводяться слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності всіх учасників угруповання та встановлення походження зброї.