Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Карлівському районі встановили особу батька малюка, якого знайшли на узбіччі дороги

У Карлівському районі встановили особу батька малюка, якого знайшли на узбіччі дороги

Батько малюка  довірив однорічного сина п’яному знайомому. Той залишив дитину у візку обабіч дороги та заснув. Немовля у візочку виявили випадкові перехожі, які повідомили про це в поліцію. Правоохоронцям нетверезий чоловік пояснив: дитина не його. Батьком малюка виявився 35-річний житель одного із сіл Карлівського  району. Він виховує сина сам, із 23-річною дружиною не проживає та не підтримує зв’язків. Того вечора пішов на тимчасові підробітки.

Юрій Сулаєв,  начальник відділу комунікацій ГУ НП у Полтавській області Попередньо відомо, що люди відпочивали. Пояснити на сьогодні чітко не можуть. Зараз вживаються заходи щодо перебування матері немовля. А також із соціальними службами будемо клопотати, піднімати питання щодо доцільності перебування цієї дитини в даній родині. А також вирішувати питання щодо позбавлення батьківських прав батьків дитини.

За фактом невиконання обов'язків по  догляду за дитиною слідчі Карлівського відділу відкрили кримінальне провадження. Чоловікові загрожує покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.