Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

На 1+1 полтавський ветеран МВС подав до суду

На 1+1 полтавський ветеран МВС подав до суду

Ветеран органів внутрішніх справ, директор юридичної фірми Олександр Ковжога звернувся з цивільним позовом до суду, аби спростувати інформацію, озвучену  в ефірі одного з  українських телеканалів. Відповідачі у позові - полтавська суддя Лариса Гольник та юридична особа  телеканал 1+1. Що вимагає колишній поліцейський та помічник міського голови Олександра Мамая, дивіться у наступному сюжеті. 

У  квітні  цього року полтавську суддю Ларису Гольник запросили на прямий ефір ранкового шоуканалу1+1.  В інтерв’ю  суддя розповіла про розгляд справи стосовно міського голови Олександра Мамая кілька років тому.  Гольник говорила про втручання у її роботу  представників Мамая. Зокрема, погрози з боку позивача Олександра Ковжоги. Чоловік каже, що  не тиснув на Гольник й вимагає спростування інформації.

Олександр Ковжога, керівник ВСК Управління з питаньборотьби з корупцією та організованою злочинністю: Якби я погрожував їй, то вона, як суддя мала негайно звернутися до правоохоронних органів. В той час  знаходився працівник поліції Ботвінов, прокурор Полтавської області Таран. І якби я їй погрожував, то були б всі підстави порушити проти мене справу і таким чином вивести мене із матеріалу справи, яку вона розглядала.

Олександр Ковжога звернувся з клопотанням долучити до справи копію відеозапису інтерв’ю судді Гольник, яке взяв із сайту каналу 1+1. За словами представника телеканалу Сергія Фокіна, відеозапис не є належним доказом.  

Сергій Фокін, представник телеканалу 1+1: Жодної ефірної версії не встановлено. Тобто походження цього диску взагалі невідоме. Можемо сміло сказати, що це не є ефірною версією, тому що до нас позивач не звертався.

На сайті телеканалу 1+1 відео з інтерв’ю  полтавського судді Лариси Гольник видалили. Сама ж суддя говорить, що не пам’ятає, чи говорила про погрози Ковжоги у прямому ефірі.

Лариса  Гольник, суддя Октябрськогорайонного суду Полтави: Зі мною спілкувались ведучі стосовно ситуації пов’язаної з розглядом справи стосовно міського голови. Вони задавали запитання - я відповідала. можлива, я і згадувала Ковжогу. Я не пам’ятаю про те що говорила. На даний час немає відео. 

На засіданні головуючий суддя долучила до  розгляду копію відеозапису надану позивачем Ковжогою. Також суд ухваливзвернення відповідача надати уповноважені органи копії матеріалів, що містять інформацію про втручання в роботу судді Гольник, якавела справу стосовно виділення земельних ділянок на користь падчерки міського голови Олександра Мамая. Нагадаємо, нині триває розгляд  іншого позову Олександра Ковжоги проти Лариси Гольник. Позивач  вимагає спростувати інформацію у її статті, опублікованій у виданні "Українська правда".