Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Через глибоку яму в Розсошенцях ламаються електротранспорт і маршрутні таксі

Через глибоку яму в Розсошенцях ламаються електротранспорт і маршрутні таксі

Через глибоку яму в селі Розсошенці Полтавського району ламаються електротранспорт і маршрутні таксі.  Водії кажуть, оминути її неможливо. За словами сільського голови,  відремонтувати цю ділянку дороги  не має права - вона перебуває  на балансі  Служби автомобільних доріг у Полтавській області. Чи готові відремонтувати  її дорожники?- дивіться далі.

Село Розсошенці – кінцева зупинка тролейбусів маршрутів №2 та 7, а також деяких маршрутних таксі. Їдучи  у місто по другому колу, автомобілі  опиняються на цьому повороті.

Водій  Микола розповідає: цією дорогою проїжджає десятки разів на день. І щоразу застряє в ямі.

Микола Бебка, водій: Стараєшся швидко проскочити, а воно не виходить. В яму затягує. І на червоне світло переїжджаєш дорогу. Цю яму необхідно ліквідувати.

Такої думки і водій Віктор.

Віктор Дяченко, водій: Ось тут см 20 -30 яма. Неможливо переїхати.

Особливо небезпечна калюжа для електротранспорту, говорить водій тролейбуса Сергій Власенко. Адже окрім зламаних амортизаторів і приймачів, тролейбус може вдарити струмом.  Це заглиблення водій спостерігає протягом півтора року.

Сергій Власенко, водій тролейбуса: Коли прийомними попадають, то було, що виходили, брали стілець. Становили у воду. Бо її там 30 см. Ніяк і в чоботях дібратися стати. У яму сідали і техдопомога витягувала. Коли почнеться мороз, лід буде. В яму якщо попадеш, то неможливо виїхати.

Яма в  асфальтобетоні утворилася через неправильне  проектування дороги, розповідає Щербанівський сільський голова Ігор Процик. Автошлях М-22 Полтава-Олександрія – дорога  міжнародного значення.  Розташована у межах села Розсошенці, алеперебуває  на балансі Служби автомобільних доріг у Полтавській області. Профінансувати  ремонт  проблемної ділянки, за словами Ігора Процика, сільська рада згідно із законом не має права.

Ігор Процик, Щербанівський сільський голова: 24 грудня після виборів  об»єднаних територіальних громад голова матиме більші повноваження у правовому полі  надати доручення  заасфальтувати ділянку дороги…Заасфальтувати.

З 1 січня 2018-го  місцеві автошляхи змінять балансоутримувача, розповідає Ігор Процик, Їх  передадуть на баланс облдержадміністрації. Тоді, каже,   вирішити проблему стане легше.

Ігор Процик, Щербанівський сільський голова: В Розсошенцях оті зупинки, вони також належать Службі  автомобільних доріг. Ми там нічого не можемо робити.

Прес-секретар Служби автомобільних доріг у Полтавській області Юлія Іващенко  телефоном пояснила, що керівництво доручило підрядникам проінспектувати цю ділянку дороги і  засипати калюжу.