Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Полтавщині СБУ накрила call-центр, що обслуговував російський банк

На Полтавщині СБУ накрила call-центр, що обслуговував російський банк

Співробітники Служби безпеки України виявили та спільно з працівниками Державної служби України з питань праці блокували роботу контакт-центрів у Полтаві та Кременчуці, які обслуговували клієнтів російського банку.

Правоохоронці встановили, що основною спрямованістю структури було кредитування фізичних та юридичних осіб, заявки надходили виключно від мешканців Росії. Координація дій контакт-центрів здійснювалася з головного офісу банку в Москві. Організував нелегальні кол-центри один з київських бізнесменів. На посаду операторів брали переважно студентів за мінімальну заробітну плату, працювали вони без будь-якого трудового оформлення. На одній зміні було залучено від 40 до 50 операторів.

Співробітники спецслужби задокументували, що всі операції на користь неакредитованого в Україні російського банку відбувалися через Інтернет та сервіси ІР-телефонії, повідомляє прес-служба Управління СБУ в Полтавській області

Олексій Скрильник помічник начальника УСБУ України у Полтавській області:Встановлено, що оператори кол-центрів приймали заявки виключно  від мешканців Російської Федерації. Основною спрямованістю структури було кредитування фізичних та юридичних осіб. Співробітники спецслужби задокументували, що всі операції на користь неакредитованого в Україні російського віртуального банку відбувалися через Інтернет та сервіси IP – телефонії. Координація дій контакт-центрів здійснювалася  з головного офісу банку в Москві. У підпільних контакт-центрах за мінімальну плату працювали переважно студенти без будь-якого трудового оформлення.