Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Під Полтавою проводять збори стрілецького батальйону військовозобов'язаних

Під Полтавою проводять збори стрілецького батальйону військовозобов'язаних

Понад півтори сотні військовозобов’язаних з області відточують свої уміння на навчальних зборах під Полтавою. На території військово-навчального центру у Вакуленцях зібрався тринадцятий стрілецький батальйон загону територіальної оборони.

На збори приїхав весь керівний склад: від командира батальйону до керівників відділення. Навчання проходять і спецпідрозділи: кулеметники та розвідники. Разом – сто шістдесят осіб. Розпочали збори із теорії, також на них чекає два дні практики.

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавського обласного військкомату: Всі заняття практичні з виконання вправ стрільб з автомата АК-74, кому положено 9 мм пістолет Макарова. Як навчальні збори, так і контрольні заняття. Наприкінці зборів кожен військовозобов’язаний отримає оцінку, чому він навчився.

близько десятої частини військовозобов’язаних через стан здоров’я покинули загони територіальної оборони. Олег Недомовний – новопризначений командир.

Олег Недомовний, командир батальйону територіальної оборони: Особливості цього батальйону в тому, що це люди, які певний час колись служили у Збройних силах. Тобто згадати навички, які вони там здобули. Виходячи із новий тактичних прийомів бою.

Про нові методи і способи підготовки та ведення вогню розказують тренери, які служать у зоні АТО. Військовозобов’язаний сержант Юрій Підуст із Горішніх Плавнів каже: забути армійський досвід не встиг. У 90-х брав участь у бойових діях, 2014 мобілізований до зони АТО.

Юрій Підуст, військовозобов’язаний: У мене були хороші наставники. Старшини і офіцери. Які мені казали, шо треба робити. І у Вакуленцях перед цим був. Все це діло пригодилося.

Нагадаємо, загони територіальної оборони у разі військового стану мають забезпечувати функціонування органів влади, підприємств та різних установ краю.