Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Володимир Голубничий

У Гребінці відбувся перший матч за звання чемпіона Полтавщини з футболу

У Гребінці відбувся перший стиковий матч за звання чемпіона Полтавщини з футболу серед команд Першої ліги. Як розгорталися події на футбольному полі і з яким рахунком закінчився поєдинок – далі журналісти "Лтави" Володимир Голубничий та Дмитро Панченко.

У цьогорічному фіналі зійшлися - «Локомотив» (Гребінка)  та «Вікторія» (Первозванівка, Чутівський район), яка захищає своє минулорічне чемпіонське звання.

На початку поєдинку футболісти деякий час знайомилися з манерою гри один одного, адже до звітного протистояння вони грали у різних групах. «Вікторії» після чотирьохгодинного автобусного переїзду довелося ще й апробувати гребінківський газон.

На 17-й хвилині господарям вдалося відкрити рахунок. Після розіграшу кутового відзначився Дмитро Жильчук – 1:0.

До перерви нагоди, щоб відігратися мав нападник «Вікторії» Годвін Чігбо, але спочатку м’яч пролетів вище воріт, а у другому моменті голкіпер господарів Юрій Клязника парирував удар суперника.

А от залізничники у другій 45-ти хвилинці рахунок подвоїли. Після стандарту ударом головою м’яч забив ніким не прикритий Сергій Ященко.

Наприкінці поєдинку гостям вдалося переломити хід гри. За порушення правил у штрафному майданчику «Локомотива» проти Годвіна Чігбо арбітр призначив пенальті.

Його реалізував Андрій Яковенко – 1:2.

За кілька хвилин «Вікторія» опинилася у меншості. За другу жовту картку головний суддя матчу Дмитро Потькало вилучив Олександра Рядних.

Проте, граючи вдесятьох, підопічні Олексія Порохні змогли зрівняти рахунок.

Після передачі Романа Макоріна нігерійський нападник Годвін Чігбо робить рахунок – 2:2.

11 листопада, у Первозванівці відбудеться матч-відповідь. Саме за підсумками двох поєдинків і визначать чемпіона Полтавщини з футболу 2017 року серед команд першої ліги.