Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Економні обігрівачі встановили у сільському клубі на Решетилівщині

Економні обігрівачі встановили у сільському клубі на Решетилівщині

Інфрачервону систему опалення встановили у Плосківському  сільському клубі, що в Решетилівському районі. На Полтавщині цю технологію почали запроваджувати одними з перших в Україні. За словами сільського голови, тепер у будинку культури тепло й затишно. Також інфрачервоне опалення  економніше, ніж газове. Чи задоволені  інфрачервоними обігрівачами самі люди, дивіться у сюжеті.

У сільському аматорському колективі триває репетиція концерту.

Приміщення  клубу  обігрівають, тому жінки на сцені без верхнього одягу. Раніше, кажуть, виступали в ньому.

Голос: Співали - і пар отак йшов, тобто, зараз комфортно, затишно + глядачі посеред концерту дзвонять нам і кажуть: вимкніть, будь-ласка, нам уже жарко

Стеля  клубу  облаштована інфрачервоними обігрівачами. У холодну пору вони нагрівають за годину залу на двісті п’ятдесят місць, говорить директор Плосківського будинку культури Сніжана Писаренко.

Сніжана Писаренко, директор Плосківського будинку культури: Зараз п'ятнадцять градусів. Я включила його буквально хвилин сорок назад. Тут було градусів вісім.

За словами завідувача територіального центру Галини Денисенко, обігрівачі зручні у використанні. Для репетиції їх вмикають  тільки на сцені. Коли залу не використовують, опалення вимикають.

Галина Денисенко, завідуюча Плосківським територіальним центром: Коли ми відціля виходимо, якщо робочий день у нас до п’яти годин, температура потім піддержується одинадцять-дванадцять градусів.

Плосківський сільський голова Володимир Галушко каже:  інфрачервоне опалення  економніше, ніж газове.

Володимир Галушко, Плосківський сільський голова: Обходиться в рік десь п’ятдесят тисяч опалення всього будинку культури,  якби це було газове опалення ну тисяч триста треба було витрачати

Віра Домашенко, жителька села: Багато в мене друзів в інших районах, то я всім розказую, що дійсно, такого по селах немає, як тут.

Окрім актової зали будинку культури, у теплі працюють перукар, швачка, співробітники територіального центру та кафе.