Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Вулиці Полтави патрулюють громадські загони

Вулиці Полтави патрулюють громадські загони

Вони стежать за громадським порядком, охороняють меморіальні таблички. Це - щоденні обов'язки помічників правоохоронців та їхніх чотирилапих друзів. Більше про те, як патрулюють вулиці Полтави,  дізнавалися журналісти «Лтави».

Дінга - німецька вівчарка. Їй 5 років, вона чемпіонка України серед охоронних собак. За лічені хвилини собака знешкоджує порушника, розповідає господар тварини.

Руслан Панченко  допомагає поліції охороняти громадський порядок. Разом із собакою і вдень, і вночі патрулює вулиці Подільського району.

Руслан Панченко, громадський активіст: Хотілося б щоб був порядок, щоб можна спокійно ходити по вулиці,  і жінки,  і діти могли спокійно ввечері ходити.

Кінолог Дмитро тренує за спеціальною програмою  Дінгу з двох років. Каже: німецькі вівчарки - найкращі охоронці.

Дмитро, кінолог: Це комплексна програма, яка називається відсіч. Собака така готується по тій програмі, що вона може кусати любу людину, захищаючи цим власника себе, це вибір того, хто супроводжує собаку.

Нині в Полтаві в кожному районі є громадські загони. Разом з правоохоронцями вони не лише забезпечують спокій громадян, а й  стежать за меморіальними дошками загиблим бійцям АТО.

Ростислав Діхтяренко дільничний офіцер поліції: Спільно з громадськими формуваннями проводиться патрулювання цілодобове. А також, як на даному прикладі, дана табличка забезпечена відеоспостереженням. Воно ведеться цілодобово і забезпечується архіватором.

Нагадаємо, в Полтаві невідомі неодноразово били меморіальні дошки загиблим в зоні АТО. Всі знаки відновили.