Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Книгу «Гортаючи сторінки історії Полтавщини» презентували у Полтаві

Книгу «Гортаючи сторінки історії Полтавщини» презентували у Полтаві

У Полтавському краєзнавчому музеї презентували книгу «Гортаючи сторінки історії Полтавщини». Автори –  краєзнавець Володимир Халимон, а також художник і видавець Ганна Грибан. У  виданні йдеться про історичні події на теренах полтавського краю, починаючи з первісної доби до сучасних – революції Гідності, анексії Криму, війни на Донбасі. У книзі йдеться про видатних діячів культури, історії та науки та  найбільш значущі культурні пам’ятки області.

Володимир Халимон, автор книги «Гортаючи сторінки історії Полтавщини»:  У нас вдома була велика бібліотека. За фахом я інженер-будівельник, та історія стала моїм хобі. Я збирав краєзнавчі матеріали з 60-го року по цей день. Зібрав стільки матеріалу, що вистачить ще на дві книги.

Ганна Грибан, видавець, художник, співавтор книги «Гортаючи сторінки історії Полтавщини»: Зараз такі часи, що мало написати книгу. Для ії видання потрібні немалі кошти. Книга повно кольорова, на 450 сторінок. Володимир Федорович написав купу листів у різні установи, і врешті решт знайшлася людина, яка згодилася нам допомогти.  Це Володимир Головко.