Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Полтавські гандболісти поділили очки із сум’янами

Полтавські гандболісти поділили очки із сум’янами

Полтавські гандболісти вдало розпочали новий сезон у Вищій лізі. Команда Олександра Горського здобула вже три перемоги. Цього разу здолали суперників із Сум. Як це було бачили мої колеги Ігор Ізотов та Олег Бондаренко. 

Гандболісти «Динамо-Полтавщини» продовжили переможну серію обігравши на власному майданчику суперників із Сум. Перший тайм команди відіграли рівно і завершили за мінімальної переваги господарів – 12:11. А от у другій половині матчу відрив вдалося збільшити. Як результат перемога 28:25.

Олександр Горський, головний тренер ГК «Динамо-Полтавщина»: Гра була непроста, грали команди, які у минулому сезоні вирішували, хто буде третій, а хто четвертий. В цьому році було важче проти них грати.Добре зіграла лінія у хлопців. Були «качелі». Наприкінці гри лідер команди отримав травму коліна, але добре, що час був за нас і все так склалося.

Максим Кунпан, головний тренер ГК «СумДУ»: Десь трохи хвилювання, можливо, трохи «перегоріли» або втомилися. Не хочу сказати, що це через суддівство, але певний нюанс  в обидві сторони вони внесли.

Вдалося поспілкуватись з коуч полтавців і про плани на цей сезон, зважаючи на такий успішний початок.

Олександр Горський, головний тренер ГК «Динамо-Полтавщина»: Парадокс у тому, що завдань як таких немає. Важка фінансова ситуація.Завдання для себе звичайно боротись. Кожен солдат мріє стати генералом. Чому б не поборотись за перше місце.

Гра-відповідь, яка відбулася наступного дня, була вже за гостями – 23:31. Тож після трьох турів полтавці в своєму активі мають 6 очок.