Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві змагалися спідвеїсти

У Полтаві змагалися спідвеїсти

Полтава прийняла національні змагання з трекових гонок та гонки ветеранів зі спідвею. У Розсошенцях Полтавського району змагалися спортсмени з кількох міст України. Вболівали за гонщиків і мої колеги.

Останні приготування мото- та автотранспорту. До старту змагань 5 хвилин.  Учасники перевіряють техніку та випробовують трасу. На треку в Полтаві  зійшлися спортсмени – автомобілісти  з Рівного, Черкас та  Києва.

Михайло Прищепа,  автогонщик: Автоспідвей привезли до вас трекові гонки. Ми їздили  повний сезон з трекових гонок, він був у Рівному, Львові , Чернівцях і зараз приїхали до вас на кубок Полтави.

Кожен гонщик має випробувати свої сили 4 рази. За перемогу нараховують 3 очки далі два та одне. Той, хто приїхав останнім,  залишається без залікових пунктів. 

Сергій Пелешок, організатор змагань: Коло має 400 м. Це найдовший трек, Рівненський має 360 м. Всі треки в межах 400 м.

 Далі на трек виходять ветерани мотоспідвею. У цьому заліку змагаються лише полтавці.  Анатолій Жадан досвідчений спідвеїст. Він же першим перетнув фінішну лінію.

Анатолій Жадан, спідвеїст: Три роки займався спортом до армії, в 90 році закінчив, в 2009 році почали їздити ветерани. І от катаюся по сьогоднішній день.

Змагання в Полтаві презентаційні. У такий спосіб організатори намагаються привернути увагу до трекових гонок.

Сергій Пелешок, організатор змагань:  Ми хочемо відродити, щоб на цьому спортивному об’єкті відбувалися змагання з мотоспорту.

 Кубок Полтави з автоспідвею отримав Олег Лустюк  із Рівного. Срібло виборов черкащанин Анатолій Гудков,  Бронзова медаль у Михайла Прищепи із Рівного. Серед ветеранів спідвею переміг Анатолій Жадан із Полтави.