Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Віктор Андрієнко привіз до Полтави "Чоловіка перед дзеркалом"

Віктор Андрієнко привіз до Полтави "Чоловіка перед дзеркалом"

Моновиставу за участю  актора, режисера, телеведучого Віктора Андрієнка  «Чоловік перед дзеркалом» показали у Полтаві. З цього міста почався театральний тур. Більше про це розкаже журналіст Дмитро Купченя.

За словами Віктора Андрієнка та Владислава Царьова, співавтора п’єси, комічно-ностальгічна вистава  стартує у Полтаві через співпрацю з академічним театром імені Гоголя.

Царьова ті, хто пригадує дев’яності, впізнає як учасника «Джентльмен-шоу». У п’єсі,  говорить, хотів показати «архі-типового» українця за сорок, який багато бачив, багато пережив і має що розповісти, без менторства чи ностальгії, про своє життя.

Владислав Царьов, продюсер і співавтор п’єси: Это оригинальная история. Вместе написали.   Єто все, что вы хотели знать о взрослом мужчине,  но стеснялись спросить. Там нет ничего сиюминутного. Она не во времени, но конкретных событий, вчерашних или сегодняшних нет.

Віктор Андірєнко, каже,  ображається на прізвисько «комік». Про себе говорить: я не комік, я драматичний актор, який грає комедійні ролі. В залі раз по раз лунають вигуки «браво!». Роль близька, адже жив за радянських часів. 

Владислав Царьов, продюсер і співавтор п’єси: Нас здесь очень много, это как костюм, будет ли актеру в нем комфортно – вот секрет успеха.

Ця вистава іде вже в Одесі, а також в Австралії, Сполучених Штатах. Під час міні-туру Віктор Андрієнко планує об’їздити з нею Харків, Кривий Ріг, Запоріжжя, Київ та деякі інші міста.