Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Вбив матір і випав з вікна? - що сталося в одній з полтавських квартир розпитували журналісти

Вбив матір і випав з вікна? - що сталося в одній з полтавських квартир розпитували журналісти

У Полтаві вбито 45-ти річну жінку, її син випав з вікна. Подія сталась близько 9-ої вечора 14-го листопада. Обставини  та причини ситуації  поліція міста встановлює. Тіло загиблої направили на судово-медичну експертизу.  Що сталося того вечора,- розпитувала журналістка Валерія Рибалка.

Того вечора біля будинку на вулиці Театральній перехожі побачили лежачого юнака з тілесними ушкодженнями. Пізніше поліцейські встановили: 17-річний хлопець випав з вікна своєї квартири.

Валерія Рибалка, журналіст: Ось на цю лавку, розташовану біля під’їзду впав юнак.

Неповнолітнього на кареті швидкої допомоги притомним відправили до лікарні. Після чого оперативники намагалися відкрити двері квартири, в якій мешкав хлопець.

Олег Кропивка, заступник начальника відділення №1 Полтавського відділу поліції, начальник слідчого відділення: Було оперативно викликано та встановлено родичів та відчинена квартира, де на порозі знайшли труп жінки. Як було подальшому встановлено – це була мати особи, яка випала з вікна квартири. На трупі були тілесні ушкодження, характерні для насильницького скоєння. А саме колото-різані рани. В ділянці шиї, грудей та живота, в тому числі і спині.Неповнолітній чоловік, який хотів позбавити життя – в квартирі включив газ -  дві конфорки, а третю запалив.

Валерія Рибалка, журналіст: Ось за цими дверима знайшли жінку з ножовими пораненнями, а її сімнадцятирічний син випав з вікна четвертого поверху.

Ось ці сусіди кажуть: жінка була медсестрою,  самостійно виховувала сина.  Мешканцям під`їзду часто допомогала  та  робила уколи. Що сталося того вечора між матір`ю та сином, не знають.

Роман Сидоренко, сусід по під'їзду: Ми сюда переехали недавно, у них года наверне четыри назад папа был – умер. Они были втрех, а теперь они последнее время вдвоем были. Обычная семья такая как и все. Ни разу не видели ни его пьяным, ни ее какой-нибудь. Обычные люди.

Марина Сидоренко, сусідка по під'їзду: Не бачила я, не чула, щоб вони там сварилися, чи билися, чи ще щось. Запах, як горівшої проводки, отакій був.  Ну запаху газу я не чула.   А жінка з ножовими пораненнями була тут під дверима.

Про хлопця сусід по під'їзду Сергій Репало відгукується добре. Каже: завжди вітався, був не конфліктним.

Сергій Репало, сусід по під'їзду:  Вроді нормальні, ніхто до них сюди не бігав. Він сам собі. Ото комп’ютер, відать кішечка. І оця покійна Тетяна каже: оце він кішечку так любе.

Зараз юнак перебуває в лікарні.  Контактувати зі слідством не хоче,  біля нього цілодобово чергують працівники поліції.

Валентин Білий, завідувач відділення анестезіології ті інтенсивної терапії обласної клінічної лікарні ім. Скліфосовського: В основному в нього травми: падіння з висоти -  це політравми. Але основне враження в нього – це забій органів грудної клітини та розриви легень. 

Через смерть жінки відомості внесені в єдиний реєстр досудових розслідувань за  статтею Кримінального кодексу  – «Умисне вбивство». Правоохоронці в ході  слідчих дій вилучили знаряддя вбивства - ножі.