Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Книгу про сільського парубка, який став знаним вітчизняним аграрієм презентували у Полтаві

Книгу про сільського парубка, який став знаним вітчизняним аграрієм презентували у Полтаві

По життєвий шлях нестандартно та у віршах -  в Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського презентували поему про Героя України, вченого-аграрія  Семена Антонця. Автор поетичної біографії – журналіст та письменник Іван Нечитайло.

Іван Якович родом із села Огирівка  Великобагачанського району. Освіту журналіста здобув у Києві. Працював у колгоспі, у редакціях кількох районних газет. Автор двадцяти прозових та віршованих книг, лауреат літературних премій. З інноватором сільського господарства Семеном Антонцем знайомий не один рік.

Іван Нечитайло, член Національної спілки письменників та Національної спілки журналістів України: Антонцем я вперше познайомився в 1966 році. Коли мене призначили редактором в Шишаки а він там працював головою колгоспу у Воскобійниках. І я 8 років пропрацював в Шишаках трохи редактором та заступником голови райвиконкома і у 74 році я виїхав, а його обрали головою райвиконкому.

Сенс поеми, каже автор – не «канонізувати» вісімдесятидворічного вченого, а  зрозумілою мовою розповісти про сільського парубка, який став знаним вітчизняним аграрієм.

Ідея ж з’явилась під час відпочинку на дачі письменника Короленка, яку Антонець реконструював й відродив з розвалин.

Іван Нечитайло, член Національної спілки письменників та Національної спілки журналістів України:   І подумав що Антонець не тільки господарник аграрник а ще і дбає про духовність. І в мене там народились два коротесеньких рядочки.  «Тож і розповідь оця про Семена Антонця.» Ну відсіля і почав танцювать.

Книгу видали у Полтаві накладом у триста примірників. Презентацію приурочили до дня працівників сільського господарства.