Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Новини компанії

«Лтава» має високі стандарти якості при висвітленні проблем атовців та переселенців

«Лтава» має високі стандарти якості при висвітленні проблем атовців та переселенців

Телерадіокомпанія «Лтава» має високі стандарти якості при висвітленні проблем атовців та переселенців. Про це повідомили представники «Інтерньюзу» та Уряду Канади, які зустрілися із колективом «Лтави».   Вони приїхали, щоб перевірити результати роботи над проектом із висвітлення проблем  внутрішньо переміщених осіб, який  реалізують спільно з громадською організацією  «Інтерньюз-Україна». Він   передбачає створення короткометражних фільмів, зокрема,  з елементами аналітики,  фінансує його Уряд Канади. Нагадаємо, для участі у Проекті  обрали серед суспільних мовників України Полтавську та Сумську  телерадіокомпанії.

Тара Пейнтер, провіднпй експерт програми розвитку міністерства міжнародних справ Канади:  Це гарний проект для того, щоб допомогти переселенцям. Щоб вони змогли поділитися своїми проблемами. Аби створити взаємну допомогу. Щоб ВПО змогли інтегруватися у громаду.

Влад Іонеску, перший секретар Посольства Канади в Україні:  При моніторингу ситуації помітили, що «Лтава» і також телекомпанія в Сумах мають високі стандарти якості при освітленні цих проблем. Це також вплинуло на рішення співпрацювати. Мені сподобався особистісний рівень роботи. Журналісти пішли до цих людей і глибоко розібралися у проблемах. А також показали ці проблеми   і яким чином, можливо, їм допомогти.