Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Визначили переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

Визначили переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

На Полтавщині відбувся обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. До участі у ньому надійшло 86 проектів із 24 районів області, окрім Машівського. Проекти передбачали, зокрема, впровадження енергозберігаючих  технологій  у соціальних закладах,  розвиток спортивної і туристичної інфраструктури населених пунктів. Частину грошей на їх реалізацію громади отримають  з обласного бюджету. У цьому році  на співфінансування  заходів проектів  спрямували  майже 15 мільйонів гривень. За словами голови обласної ради Олександра Біленького, наступного року  умови конкурсу змінять. Перевагу надаватимуть інноваційним ідеям розбудови громад.

Ніна Підгора, Шевченківський сільський голова: На території школи є спортивний майданчик зі штучним покриттям. Він був закладений у 90-ті роки і тому зносилося. Щоб діти мали можливість займатися спортом, більше перебувати на повітрі, вирішили зробити реконструкцію.

Світлана Залізняк, Більський сільський голова: Проект називається «Упорядкування паркової зони в центрі села».Парк у нас був закладений у 60-тих роках. Дерева старі вже, хочемо зробити дитячий майданчик, і  спортивні турніки, аби люди змогли приходити і відпочивати сім’ями,

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради: Заміна вікон, утеплення будинків і ремонт дахів – те, що вже не інноваційне, а те,що вимагає життя. У першу чергу, ми дивитимемось на IT- напрямок у громадах, IT продукти для ОТГ. Це те, що економить час, зусилля.

Нагадаємо, конкурс розвитку територіальних громад Полтавщини обласна рада започаткувала  у 2010-му році.