Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Поліціянтів з усієї України вчитимуть іноземці в Полтаві

Поліціянтів з усієї України вчитимуть іноземці в Полтаві

Протягом місяця 30-тьох поліцейських-інструкторів з різних областей України навчатимуть в Полтаві колеги з Канади, Франції, Естонії, Польщі. Тренінги проведуть в рамках Канадської поліцейської місії. Навчальний курс поліцейських інструкторів адаптований під українське законодавство та складається з 4 блоків. Іноземні фахівці на першому занятті ознайомилися зі слухачами. Курс включає тактику самозахисту, освоєння техніки та затримання. На практиці відпрацьовуватимуть різні сценарії та теорію. По завершенню навчань правоохоронці складуть іспити і вже самі тренуватимуть українських поліцейських.  Подібні тренінги провели на Львівщині, Чернігівщині, Херсонщині та в Сєверодонецьку.

Стен Лукопольський, тренер, представник Канадської поліції: Паралельно з реформами, що відбуваються в Україні нашою метою є безпека поліцейських. Я думаю, що зовсім не важко викладати в вашій країні, бо видно, що поліцейські вмотивовані та  зацікавлені,  вони хочуть вивчати щось нове і хочуть вчитися.

Сергій Гаврик, начальник управління кадрового забезпечення поліції Полтавщини: Наші поліцейські тренінгового центру, вже отримали такі сертифікати, навчаючись в інших областях України.