Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Більше 4,5 тисяч призовників не з’явилися на комісії

Більше 4,5 тисяч призовників не з’явилися на комісії

Більше чотирьох з половиною тисяч призовників Полтавщини не з’явилися на комісії під час осінньої кампанії цього року. Це близько сорока відсотків від усієї кількості тих, хто  підлягає призову. В Україні планують створити Єдиний реєстр військовозобов’язаних, де виокремлюватимуть і тих, хто ухиляється від служби. А поки що військовий комісар обласного військкомату Дмитро Губський радить районним комісарам та місцевим керівникам притягати до відповідальності тих, хто ігнорує виклики.

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавського обласного військкомату: Щодо ведення військового обліку, щодо порядку розшуку ухильників, щодо кримінальної відповідальності обговорені питання. Спробували вислухати про позиції щодо вирішення даного питання без розшуку. Нічних поїздках по різних закладах, де знаходиться та категорія людей.

Віктор Колос, голова Котелевської РДА: Приходимо, а батьки, родичі кажуть, шо його не бачили уже півроку. Складається акт: не бачили, підтверджуємо, ось його не було. Проходить рік, складається третій акт і ми маємо право звернутися до суду про визнання цієї особи безвісти зниклою. Блокується паспорт, карточка, права і відповідно всі документи на в’їзд, виїзд.