Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Полтавщині СБУ викрила відомого виробника одягу у фінансуванні тероризму

На Полтавщині СБУ викрила відомого виробника одягу у фінансуванні тероризму

Співробітники Служби безпеки України викрили відомого виробника одягу на фінансуванні терористичної організації «ЛНР». Під час досудового слідства правоохоронці встановили, що ділки організували виробництво продукції на тимчасово непідконтрольній українською владою території Луганської області. Виготовлений товар реалізовувався у мережі фірмових магазинів по всій території України. За інформацією спецслужби, ділки сплачували «податки» до так званих державних органів «ЛНР», гроші використовувалися, зокрема на фінансування незаконних збройних формувань бойовиків.

Слідчі СБ України провели низку санкціонованих обшуків в офісах та складських приміщеннях комерсантів у Полтавській області, а також Київській, Харківській, Одеській, Львівській, Дніпропетровській, і Запорізькій областях. Під час яких правоохоронці виявили документацію та значну кількість готової до реалізації продукції.

Аналіз вилучених матеріалів та документів підтверджує факт виробництва продукції саме на виробничих потужностях, розміщених на тимчасово окупованій території Луганщини. Співробітники спецслужби встановили, що надалі товар транспортували через неконтрольовану ділянку українського кордону на територію Російської Федерації. Ділки підробляли документи щодо виготовлення продукції нібито на території РФ та інших країн і на їх підставі ввозили товар через митний кордон України для реалізації, інформує прес-служба СБУ

-