Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

У прокуратурі оголосили три версії нападу на суддю Ларису Гольник

У прокуратурі оголосили три версії нападу на суддю Ларису Гольник

Представники прокуратури оголосили три версії нападу на суддю Октябрського районного суду Ларису Гольник.  Однією із них вважають професійну діяльність судді. ЇЇ та чоловіка поліцейські допитали, як свідків. Що правоохоронці знайшли на місці нападу та чи підтверджує  міський голова свою причетність до цієї справи, дізнавалася Валерія Рибалка.

Ось на цьому місці 22-го листопада двоє невідомих напали на суддю Ларису Гольник та її чоловіка. Пізніше правоохоронці повідомили, що в жінки забійна рана голови. Начальник управління нагляду за дотриманням законності Андрій Жилін назвав кілька можливих версій нападу.

Андрій Жилін, начальник управління нагляду за дотриманням законності: Основними версіями в нас є, як професійна, громадська, так і інші мотиви вчинення злочину. Оскільки дана громадянка вела активну громадянську позицію. Тому це також одні із версій, яка розглядається слідством.

На місці злочину вилучили два велосипеди, на яких пересувалися нападники. Шапку, яка, можливо, належить одному із них, змиви крові, недопалки та шприц. Сама Лариса Гольникпідозрює, що замовником нападу міг бути Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Лариса Гольник, потерпіла суддя Октябрського районного суду: Це повязано з розслідуванням справи відносно корупційного злочину, який було вчинено фактично мером міста. Я думаю, що це могли бути оточення мера. Намагатися таким чином або залякати, або навіть можливо вбити. Можливо це ще пов’язано з головою суду, який теж вживав заходи щодо мене, але ж це т і ж самі люди, які знаходяться в оточенні Мамая.

Чоловік суддіІгор Гавриленкокаже: нападники точно знали, в який час і  якому місці проходитиме подружжя.

Ігор Гавриленко, чоловік Лариси Гольник: Це однозначно не був напад з метою пограбування, бо вони нічого абсолютно не казали, не намагалися з плеча Лариси сумку зірвати. А відразу цілеспрямовано бити її і саме по голові.

Ми зателефонували полтавському міському голові Олександру Мамаю та запитали, чи причетний він до нападу. Посадовець відповів, що не знає, хто така ЛарисаГольник.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова: Хто це така? Суддя. Перший раз чую. Причетність в чому? Організація до чого?ЇЇ побиття. Кого побили? Ларису Гольник – суддю. Хто її побив? Це я від вас перший раз чую, що її побили. Хто її побив? Невідомі особи. Ну так а я що міліціонер щоб коментувати невідомі особи.

Наразі слідство встановлює причини та свідків цього злочину. Одного очевидця поліцейські допитали. За фактом нападу відкрили кримінальне провадження за статтею «Хуліганство». Також  збираються провести генетичну та судово-медичну експертизи.