Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Поліцейські знайшли зачеперів, які каталися містом на тролейбусі

Поліцейські знайшли зачеперів, які каталися містом на тролейбусі

У Полтаві почастішали випадки так званого  зачепінгу.  Есктримального способу пересування на тролейбусі, або інших видах транспорту. Полтавські поліцейські знайшли підлітків, які так пересувалися містом. Їх перехожі зняли на камеру. З порушниками провели бесіду.  Яке покарання загрожує малолітнім зачеперам, знає журналістка Валерія Рибалка.

Секретар Полтавської міськради Оксана Деркач на своїй сторінці у Фейсбук виклала відео, на якому троє неповнолітніх зачепилися за задню частину тролейбуса. Діти  таким способом пересувалися містом. Відбувалося це у вечірній час, на вулиці була гроза та йшов дощ.

Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини: Шляхом певної проведеної роботи вдалося встановити малолітніх осіб і відповідно ми запросили їх разом із батьками до правоохоронних органів для проведення профілактичної роботи.

Зачеперами виявилися учні однієї із шкіл Полтави. Хлопці віком від 12-ти до 14-ти  років. Батьки про розваги своїх дітей не знали. Наразі вони отримали попередження.

Мати, зачеп ера: Спершу я це дізналася від свого сина, який мені зізнався, що він катався на тролейбусі. Дома я йому казала, що це небезпечно і цього робити не треба. Що це може дуже погано закінчитися. І за це є також відповідальність і покарання.

 Відтепер зачепери перебуватимуть  на контролі у правоохоронних органах. Хлопці свою провину визнали.

Екстремал: Коли перший наш друг всім казав зацепишся. І він зацепився і поїхав. І яч попробував. Потом у нас оце пішла така мода. Мам вибач мене будь ласка, я більше так не буду.

У разі повторення подібної ситуації, батьків зачеперів очікує штраф від 119 до 255 гривень. Щоб молодь не приваблювали такі розваги, мати одного із підлітків рекомендує:

Мати  зачеп ера: Розмовляти зі своїми дітьми, бути їм друзями. Тоді вони будуть довіряти та розказувати. І не бити їх.

 Люди, які практикують такі ігри, можуть отримати важкі травми,  бути ураженими електричним струмом, або ж померти, каже начальник відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини  Ірина Карюк. Вона закликає очевидців таких забав миттєво повідомляти про побачене в поліцію.