Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві нужденним роздають хліб безплатно

У Полтаві нужденним роздають хліб безплатно

У Полтаві з’явилися оголошення про те, що в місті безкоштовно роздають хліб. Благодійною справою займаються двоє друзів. аби допомагати нужденним. Докладніше про це, далі у сюжеті.

Олег та Олександр щосуботи розклеюють містом до 40 оголошень про роздачу безкоштовного хліба. Говорять: спеціально місць не обирають. За допомогою звертається 5-6  людей щодня. Однак на зустріч приходить менше.

Олександр: Мы стараемся никому не отказывать. Сегодня порядка. Сколько там у нас? Три или четыре человека.

Благодійною справою друзі займаються майже три місяці, але робили спроби і раніше.  На продукти витрачають власні гроші.

Олександр: Купили хлеб  Купили хлеб, два килограмма каши и консервы. Порядка тридцати гривенза такой набор.

Хліб раз на тиждень роздають у квартирі знайомого. Також гостей частують  чаєм. Чоловіки розповідають,  пригостити людину – це лише половина справи. Головне – турбота про інших.

Олег Бержанський: Общаемся, у кого какие дела, у кого какие проблемы, у кого какие нужды.

Більшість нужденних звертаються за об’явою.  Деякі люди  стали постійними гостями, розповідають чоловіки.  А є й такі, хто  раз прийшов і більше не звертається

Чоловік: Я по обьявлению. Обьвление увидел на оставновке, позвонил, обратился. Я вообще беженец с Крыма. Питанием помогали, вещами помогли, работой помогают

У планах хлопців  пригощати на вулиці тортом та чаєм тих, хто йтиме з усмішкою.