Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Полтавські гандболісти двічі поступилися одеситам

У центральному матчі четвертого туру Вищої ліги з гандболу полтавське "Динамо-Полтавщина" поступилося команді "Одеса" з однойменного міста. Як це було,  бачили мої колеги Ігор Ізотов та Олег Бондаренко.

До матчів звітного туру гандболісти з Полтави і Одеси підійшли у статусі лідерів. Саме очна гра мала визначити претендента на підвищення в класі наступного сезону. Рівним матч був перші 15 хвилин, а далі гості пішли у відрив і здобули впевнену перемогу 25:39. На думку тренера господарів Олександра Горського, причина поразки -  травми гравців:

Олександр Горський, тренер ГК «Динамо-Полтавщина»: Перший тайм боролись потім щось поламалось. Причин багато. Граємо з двома травмованими. Але це не виправдання. Якщо люди не борються за м’яча, важко говорити про результат.

Михайло Щукін, старший тренер ГК «Одеса»: Не все вийшло. Я бачу, що у господарів молода команда. Команді ще не має 3х місяців. Ще грати й грати. Практики мало, бачите який чемпіонат. 5 команд всього.

Гра - відповідь, що відбулась наступного дня, завершилася теж перемогою гостей. Цього разу з рахунком 21:35. Наступні матчі полтавці проведуть у грудні на виїзді проти команди з Дніпра.