Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

153 спортсмени змагались за кубок з тхеквондо на Полтавщині

153 спортсмени змагались за кубок з тхеквондо на Полтавщині

Юні тхеквондисти із восьми міст країни боролися за кубок на Полтавщині. Такі змагання у Кременчуці проводять приблизно 4 рази на рік. Як оцінювали спортсменів та хто взяв участь – дивіться далі.

Дар'я Кареліна займається тхеквондо близько 13 років. У 2015-му стала чемпіонкою Європи серед кадетів.

 Дар'я Кареліна, чемпіонка Європи серед кадетів у 2015 році: Весь мой секрет успеха – это трудные тренировки, непокладание рук, просто стремление стать первой.

Відкритий кубок з тхеквондо серед дітей та кадетів у Кременчуці проводять чотири рази на рік. Нині на Полтавщину приїхали спортсмени із восьми міст, серед яких Львів, Кам'янець-Подільський, Харків, Дніпро тощо. Учасники розповідають, чому зацікавились цим видом спорту.

Голос: Чтоб когда ночью нападали, они могли отбиться, потому что сейчас много таких случаев. Ну и девочки развиваются, могут мальчикам дать сдачи..

Голос: Мне нравится этот спорт. Разнообразие в этом спорте, сильный удар.  Пошел я на тхеквондо, когда было мне шесть лет..

Голос: Це дуже рухливо і я можу свою енергію вкладати саме в цей вид спорту.

Організатор змагань Олександр Березянський говорить: для учасників підготували сучасне обладнання.

Олександр Березянський, почесний президент Федерації тхеквондо області та  Кременчука: Ми маємо сучасну електронну екіпіровку, котра є ліцензована на Олімпіаді. Що це за екіпіровка? Вона дає змогу проводити змагання без втручання суддів. Тобто є електронні носки, електронні протектори та електронні шоломи. В залежності від сили удару в протектор, в шолом, електронними датчиками на носках автоматично виносяться бали на табло.

Усіх учасників нагородили подарунками. Загалом до змагань долучилося 12 команд - це понад 150 спортсменів.