Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Громадському діячеві Сергію Чередніченку кинули на подвір’я гранату (коментарі)

Громадському діячеві Сергію Чередніченку кинули на подвір’я гранату (коментарі)

У Полтаві в неділю вночі невідомі кинули гранату на подвір’я будинку громадського діяча Сергія Чередніченка.  Наслідки диверсії він побачив  зранку, коли вийшов надвір. На місці вибуху утворилася невелика вирва.  Скалками від гранати попробивало паркан та понівечило два автомобілі, які стояли на подвір’ї.  Чоловік каже: вибух чув, але не надав цьому значення. Правоохоронці вилучили на місці диверсії чеку від гранати та фрагменти скалок. Сам же Сергій Чередніченко пов’язує цей вибух з намаганням його залякати за нібито корупційні розслідування та спробу створити конкуренцію на ринку пасажирських перевезень Полтави.

Володимир Пасічко, помічник начальника , Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області: Під час роботи на місці події нашими працівниками було вилучено уламки від гранати,  а також інші деталі гранати, які були відправлені на експертизу для встановлення типу гранати, за допомогою якої був своєний даний вибух. Наразі мажемо сказати єдине – це була ручна протипіхотна осколкова граната. За даним фактом  розпочате кримінальне провадження за ч.4 статті 296 КК «Хуліганство».

Сергій Чередніченко, громадський діяч: Не пов’язую це абсолютно ні з ким. Пов’язую лише з своєю професійною діяльністю. Адже на протязі останніх часів ми боримося з корупцією в місті Полтаві. Погрози я отримую постійно. Це для мене не є новиною. Навіть 16 числа цього місяця я отримав погрози від  одного з перевізників. З яким ми, до речі, також боримося після того як ми виявили корупційну складову.