Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві онкохворі діти загадували бажання святому Миколаю

У Полтаві онкохворі діти загадували бажання святому Миколаю

У Полтаві стартував благодійний телемарафон «Дарунки святого Миколая». Журналісти студії «Разом» телеканалу «ЛТАВА» влаштували акцію для дітей з онкозахворюваннями. Волонтери та діти разом писали листи із побажаннями святому Миколаю. Подробиці дивіться далі.

Це онкогематологічне відділення Полтавської міської клінічної лікарні. Нині тут цілодобово перебувають на лікуванні близько 50-ти дітей різного віку. Цього дня вони пишуть листи із побажаннями Святому Миколаю. Чого хочуть хлопчики і дівчатка – запитуємо у них.

Голос: Я хочу Барбі куклу, жувачку «Містер жувастик» і всьо мабуть…

Голос: Я хочу отримати автотрек, щоб там були і поліцейські машинки, і щоб ще були маленькі…

Голос: Навушники з мікрофоном. Або, якщо він не зможе, то набор воєнного…

Голос: Тут у відділенні дуже багато малесеньких… Тож хочеться, щоб всі діти були здорові.

Листи із дитячими побажаннями розмістили на ялинці у Полтавському міському будинку культури. Кожен, хто хоче допомогти онкохворим, може взяти лист-побажання та до 15-го грудня принести подарунок.

Оксана Дейнега, в. о. директора Полтавського міського будинку культури: Цю ялинку чекають. Люди, дізнаючись, що в Міському будинку культури вже є така ялинка добра, то вони вже звикли і приходять до нас, беруть листи маленьких пацієнтів дитячої міської клінічної лікарні  і здійснюють їхні побажання. В тому році до нас долучались навіть цілими класами.

Привернути увагу до дитячих проблем та заохотити людей творити добро – головна мета проекту, каже  його учасниця і ведуча телемарафону Ліза Рудько.

Ліза Рудько, ведуча телемарафону «Дарунки святого Миколая»: Я уже беру участь в «Подарунках Святого Миколая» третій рік. Це дає можливість подивитися на проблеми нашого суспільства із середини. Раніше я не так розуміла, наскільки все це важко. Але зараз розумію, що ми не повинні стояти осторонь, а повинні допомагати хворим дітям і людям.

Подарунки морально підтримують онкохворих дітей, каже завідуюча відділенням онкогематології Світлана Шевченко. За її словами, після таких акцій малеча стає жвавішою та веселішою.

Світлана Шевченко, завідувач відділення онкогематології Полтавської міської дитячої клінічної лікарні: Саме цей проект допомагає нашим діткам, які перебувають на лікуванні, отримати подарунки в стінах нашого відділення. Завдяки цьому вони швидше одужують.

Нагадаємо, благодійний телемарафон «Дарунки Святого Миколая» для дітей з особливими потребами у Полтаві влаштовують 12-ий рік поспіль. Акцію проводять журналісти телеканалу «ЛТАВА» за підтримки волонтерів Полтавського міського будинку культури.